follow
dudzisz wood and floor
Firma dudzisz wood and floor ma w swojej ofercie 8 wzorów uniwersalnych płytek parkietowych – do stosowania na powierzchnię ścian lub podłóg. Dodatkowo do wyboru jest gatunek, kolor oraz sposób wykończenia drewna. Dokładna specyfikacja naszych płytek znajduje się w zakładce KOLEKCJA. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi od 2 do 6 tygodni.

Istnieje również możliwość wykonania projektu stworzonego indywidualnie dla konkretnego klienta. Nasi projektanci służą pomocą w urzeczywistnieniu każdego nowatorskiego pomysłu. Współpracujemy również z architektami - aby ułatwić im pracę, udostępniamy dokładne rysunki płytek w plikach DWG oraz tekstury w formacie JPG dostępne w zakładce KATALOG i w zakładkach z poszczególnymi płytkami. Czas realizacji indywidualnych zamówień może być dłuższy niż w przypadku standardowych.

Zamówienia prosimy składać telefonicznie lub mailowo. Możliwe jest również osobiste spotkanie z naszym projektantem, który doradzi rozwiązanie najlepsze dla konkretnego wnętrza lub pomoże zrealizować indywidualny pomysł klienta.

E-mail:
biuro@dudzisz.eu

Telefon:
+48 508-306-296 (PL)
+48 693-624-953 (EN)
+48 785-477-987 (DE)

Adres korespondencyjny:
dudzisz wood and floor - Michał Dudzisz
ul. Jagiellończyka 31/6
50-239 Wrocław
Główna | Facebook | FAQs | Partnerzy | Kontakt