follow
dudzisz wood and shape

FAQs

Czy mogę zamówić płytki z innego gatunku drewna?
Oczywiście, jesteśmy otwarci na kreatywne propozycje. Cena i czas takiego zamówienia będą ustalane indywidualnie i uzależnione od dostępności surowca (desek litych lub obłogów) wybranego przez klienta.

Czy mogę zastosować na Waszych płytkach olej lub wosk barwiący?
Tak, można pokryć płytki olejem lub woskiem w dowolnym kolorze. Nie odpowiadamy jednak za wycieranie się tzw. "ścieżek" w miejscach najczęściej użytkowanych. Oleje i woski są ścieralne, dlatego ich powłoka powinna być odnawiana co jakiś czas. Na zabarwionej powierzchni wytarcia są bardziej widoczne. Najłatwiejsze w utrzymaniu są podłogi zabezpieczone olejami i woskami bezbarwnymi – te polecamy.

Czy oleje i woski używane do zabezpieczania Państwa podłóg są bezpieczne dla dzieci?
Oczywiście, wszystkie produkty, których używamy mają atesty.

Czy mogę otrzymać próbkę płytki realnych wymiarów?
Tak, jesteśmy w stanie przesłać poszczególne płytki w różnych wariantach wykończenia. Jest to opcja płatna – po wcześniejszym zamówieniu mejlowym lub telefonicznym wysyłamy płytkę pod wskazany adres.

Czy wykonujecie też usługę układana parkietów?
Jesteśmy tylko producentem płytek parkietowych, więc w tej chwili możemy jedynie polecić podwykonawców. W planach mamy jednak stworzenie działu wykonawstwa.

Czym przyklejać wasze płytki parkietowe?
Wystarczy użyć standardowych klejów do parkietów. Więcej informacji na temat montażu znajduje się w dziale TECHNOLOGIA.

Czy pod wasze parkiety można stosować ogrzewanie podłogowe?
Tak. Należy jednak przestrzegać takich samych zaleceń, jak przy tradycyjnych parkietach: powoli rozgrzewać i wychładzać system oraz zachowywać niską temperaturę grzania.

Czy płytki nadają się do ułożenia nad blatem kuchennym?
Oczywiście. Powierzchnia naszych płytek jest zabezpieczona olejami lub woskami, które zapewniają odporność na zabrudzenia oraz łatwość utrzymania ich w czystości.

Główna | Facebook | FAQs | Partnerzy | Kontakt